Inkubatsioon

KANDIDEERIMINE

Kellele?

Kandideerima on oodatud tegevust alustavad juriidilised isikud, kellel on äriidee ja kes vajavad ettevõtte käivitamiseks soodsat keskkonda ja professionaalseid tugiteenuseid, ja juba tegutsevad MTÜ-d ja sihtasutused, kes soovivad saada isemajandavateks ning jätkusuutlikeks sotsiaalseteks ettevõteteks. Avalduse edukalt kaitsnutega sõlmitakse leping, mis annab 7 kuuks võimaluse arendada oma sotsiaalset ettevõtet inkubaatoris.

Kuidas?

Inkubaatorisse sisenemiseks tuleb kaitsta enda põhjalikult läbi mõeldud äriidee kontseptsioon komisjoni ees; seletada lahti, kuidas Su idee loob positiivset sotsiaalset mõju; ning registreerida ettevõte ehk SA või MTÜ vormis juriidiline keha (neil, kel veel vastavat juriidilist keha loodud pole).

Millal?

Hetkel pole kandideerimine inkubatsiooniprogrammi avatud. Järgmine kandideerimisvoor avaneb detsembris 2014. Küsimuste tekkimisel ära pelga meiega ühendust võtta, hea meelega ootame Sind täpsemalt küsimustele vastuseid saama ning enda idee inkubatsiooniprogrammi sobivust testima ka tasuta personaalsesse konsultatsiooni! Selleks saada meile samuti kiri aadressil kadi(at)seiku.ee.

INKUBATSIOONIS  PAKUTAVAD TEENUSED

Ettevõtluskonsultatsioon ja personaalne nõustamine (turundus, meediasuhtlus, ärimudel jms).
Vajaduspõhised koolitused, seminarid.
 Mentornõu.
 Külaliskoha töölaud ja traadita internet Raekoja platsis asuvas SEIKU ühiskontoris.
 Tasuta seminari- ja koosolekuruumide kasutus.

Lisaks pakub SEIKU omalt poolt täiendavaid soodsatel tingimustel renditavaid ruume ning teemakohast toetavat kogukonda.

Inkubatsiooniprogrammis osalemise hind osalejale on 32 eurot kuus (lisandub käibemaks). Ühest meeskonnast võib ja on oodatud inkubatsiooniprogrammis osalema ka mitu inimest.

Inkubatsiooniprogrammi ülesehitus

1 kommentaar

  1. […] Kandideerimine 7-kuulisse, veebruaris algavasse inkubatsiooniprogrammi kestab 10. jaanuarini. Programm pakub osalejatele intensiivset tööstiili, ettevõtlusnõustamist, mentoreid, vajaduspõhised koolitusi ja seminare, osalist tööpinda Tartu südalinnas, ning põnevaid kaasinkubante ja toetavat kogukonda. Inkubatsiooniprogrammi kohta uuri lähemalt SEIKU kodulehelt! […]

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.